Categories: kalendarium, Spotkanie, wydarzenia

To była niedziela…

Niedziela 10-go marca 2024r. była niedzielą radości. A więc postanowiliśmy spędzić ją radośnie! Ale pomyśleliśmy, że im nas więcej, tym więcej(!) radości. Więc zaprosiliśmy do wspólnego świętowania również parafian. A skoro mamy się weselić, to przygotowaliśmy stół jak na wesele. Nie wiedzieliśmy ilu z nich odpowie na nasze zaproszenie…

Ilość gości przerosła nasze oczekiwania.
Do wspólnej miniolimpiady ze skautami dołączyło 24- oro dzieci, podobna ilość nieco bała się opuścić rodziców i przyszła z nimi na salkę. A rodziców było …, ja nie wiem. Taka ilość, że wydawało nam się, że dwie ręce każdego z nas, to stanowczo za mało, aby im usłużyć. Z tego wszystkiego nie starczyło ręki, która zrobiłaby zdjęcie. Dopiero, kiedy nieco się posilili i część już nas pożegnała, ktoś uchwycił piękne chwile.
A słodkości, którymi częstowaliśmy, to ja nie wiem…, chyba dobry Bóg rozmnażał, bo wszyscy byli nasyceni i jeszcze sporo zostało!

Dzięki Ci Panie, za ten piękny czas radości i za to że nas tak obficie ugościłeś.

„Raduj się, Jerozolimo! Zbierzcie się wszyscy, którzy ją kochacie. Cieszcie się i weselcie wy, którzy byliście smutni, radujcie się i nasyćcie u źródła pociechy waszej.”