Świadectwa po kursie Alpha

  • Uczestnictwo w kursie odnowiło i wzmocniło moją wiarę. Dowiedziałem się też wielu informacji związanych z religią i wiarą, o których wcześniej nie miałem pojęcia. (Piotrek)
  • To wielka łaska tu być, doświadczyć Boga żywego, wylania Ducha Świętego. To nowa droga i czułam, jak z tygodnia na tydzień rozwija się moje nowe życie w Jezusie. Zaczęłam dostrzegać działanie Pana Boga w moim życiu i słyszeć Jego wołanie o moje życie, o mnie i moją rodzinę. Wielką łaską było uczestnictwo w tym kursie razem z moim mężem i dostrzeganie, jak Pan go dotyka. To cudowny czas, najlepiej zainwestowany! (Ania)
  • Uczestnictwo w kursie dało mi RADOŚĆ! Ogromną i nieustającą. Zbliżyłam się do Boga, chcę Go uwielbiać i chwalić całe życie! (Martyna)

Alpha dla młodych

  • Uczestnictwo w kursie było dla mnie fascynującym doświadczeniem. Otworzył mnie on na zupełnie nowe duchowe doznania. Poznałem ludzi, których wiara pomaga im w codziennym życiu. Popatrzyłem na wiele kwestii z nowej perspektywy. (Bartek)

Alpha dla młodych

  • Kurs Alpha (dla młodych) pozwolił mi wejść w środowisko ludzi wierzących, wśród których mogę rozwijać się w tym kierunku. To dobra okazja na zawieranie przyjaźni. Daje odpowiedzi na wiele pytań. (Filip)