Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Kurs Alpha

28 lutego 19:15 - 21:00

Free
Kurs Alpha 28.02.2023

 

Dlaczego warto?

Alpha prowadzona jest na całym świecie, a każdy jest na niej mile widziany. To cykl 10 cotygodniowych, interaktywnych spotkań, które w swobodny sposób pozwalają zgłębić podstawy wiary chrześcijańskiej. Każde spotkanie podejmuje inny temat dotyczący wiary i daje możliwość dyskusji.

 

Uczestnictwo w kursie odnowiło i wzmocniło moją wiarę. Dowiedziałem się też wielu informacji związanych z religią i wiarą, o których wcześniej nie miałem pojęcia.

Piotrek

Uczestnictwo w kursie było dla mnie fascynującym doświadczeniem. Otworzył mnie on na zupełnie nowe duchowe doznania. Poznałem ludzi, których wiara pomaga im w codziennym życiu. Popatrzyłem na wiele kwestii z nowej perspektywy.

Bartek

To wielka łaska tu być, doświadczyć Boga żywego, wylania Ducha Świętego. To nowa droga i czułam, jak z tygodnia na tydzień rozwija się moje nowe życie w Jezusie. Zaczęłam dostrzegać działanie Pana Boga w moim życiu i słyszeć Jego wołanie o moje życie, o mnie i moją rodzinę. Wielką łaską było uczestnictwo w tym kursie razem z moim mężem i dostrzeganie, jak Pan go dotyka. To cudowny czas, najlepiej zainwestowany!

Ania

Uczestnictwo w kursie dało mi RADOŚĆ! Ogromną i nieustającą. Zbliżyłam się do Boga, chcę Go uwielbiać i chwalić całe życie!

Martyna

Kurs Alpha (dla młodych) pozwolił mi wejść w środowisko ludzi wierzących, wśród których mogę rozwijać się w tym kierunku. To dobra okazja na zawieranie przyjaźni. Daje odpowiedzi na wiele pytań.

Filip

Dla kogo?

Dla każdego!

Wierzymy, że wszyscy powinni mieć możliwość poznania wiary chrześcijańskiej, że każdy może zadać pytania i ma prawo do wyrażania swoich opinii oraz podzielenia się swoim punktem widzenia - niezależnie od miejsca, a także momentu życia, w którym się znajduje.

Więcej informacji?

Spotkania trwają około 90 minut i rozpoczynają się od wspólnego posiłku, ponieważ jest to świetny sposób na zawiązanie relacji i poznanie innych osób. Zawsze jest też ciekawy wykład i otwarta dyskusja.

Nikogo nie oceniamy i nie krytykujemy. Szanujemy różnorodność i dajemy każdemu szansę poznania czym jest religia chrześcijańska.

Kurs Alpha jest bezpłatny dla uczestników.

Zakończenie kursu: 02.05.2023

Podziel się z innymi na:

Odkrywaj życie, wiarę, sens! – Ten kurs jest dla Ciebie.

Szczegóły

Data:
28 lutego
Godzina:
19:15 - 21:00
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Wspólnota Zacheusz Wrocław
Telefon:
600 779 990
Adres e-mail:
sne@zacheusz.wroclaw.pl