Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs Alpha

28 lutego 19:15 - 21:00

Free
Kurs Alpha 28.02.2023

 

Dlaczego warto?

Alpha prowadzona jest na całym świecie, a każdy jest na niej mile widziany. To cykl 10 cotygodniowych, interaktywnych spotkań, które w swobodny sposób pozwalają zgłębić podstawy wiary chrześcijańskiej. Każde spotkanie podejmuje inny temat dotyczący wiary i daje możliwość dyskusji.

 

Kurs Alpha (dla młodych) pozwolił mi wejść w środowisko ludzi wierzących, wśród których mogę rozwijać się w tym kierunku. To dobra okazja na zawieranie przyjaźni. Daje odpowiedzi na wiele pytań.

Filip

Uczestnictwo w kursie było dla mnie fascynującym doświadczeniem. Otworzył mnie on na zupełnie nowe duchowe doznania. Poznałem ludzi, których wiara pomaga im w codziennym życiu. Popatrzyłem na wiele kwestii z nowej perspektywy.

Bartek

Uczestnictwo w kursie odnowiło i wzmocniło moją wiarę. Dowiedziałem się też wielu informacji związanych z religią i wiarą, o których wcześniej nie miałem pojęcia.

Piotrek

To wielka łaska tu być, doświadczyć Boga żywego, wylania Ducha Świętego. To nowa droga i czułam, jak z tygodnia na tydzień rozwija się moje nowe życie w Jezusie. Zaczęłam dostrzegać działanie Pana Boga w moim życiu i słyszeć Jego wołanie o moje życie, o mnie i moją rodzinę. Wielką łaską było uczestnictwo w tym kursie razem z moim mężem i dostrzeganie, jak Pan go dotyka. To cudowny czas, najlepiej zainwestowany!

Ania

Uczestnictwo w kursie dało mi RADOŚĆ! Ogromną i nieustającą. Zbliżyłam się do Boga, chcę Go uwielbiać i chwalić całe życie!

Martyna

Dla kogo?

Dla każdego!

Wierzymy, że wszyscy powinni mieć możliwość poznania wiary chrześcijańskiej, że każdy może zadać pytania i ma prawo do wyrażania swoich opinii oraz podzielenia się swoim punktem widzenia - niezależnie od miejsca, a także momentu życia, w którym się znajduje.

Więcej informacji?

Spotkania trwają około 90 minut i rozpoczynają się od wspólnego posiłku, ponieważ jest to świetny sposób na zawiązanie relacji i poznanie innych osób. Zawsze jest też ciekawy wykład i otwarta dyskusja.

Nikogo nie oceniamy i nie krytykujemy. Szanujemy różnorodność i dajemy każdemu szansę poznania czym jest religia chrześcijańska.

Kurs Alpha jest bezpłatny dla uczestników.

Zakończenie kursu: 02.05.2023

Podziel się z innymi na:

Odkrywaj życie, wiarę, sens! – Ten kurs jest dla Ciebie.

Szczegóły

Data:
28 lutego
Godzina:
19:15 - 21:00
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Wspólnota Zacheusz Wrocław
Telefon:
600 779 990
Adres e-mail:
sne@zacheusz.wroclaw.pl