Kurs Nowe Życie

plakat nowe zycie 2019_bez napisow

Na tym kursie NOWE ŻYCIE daje sam Bóg – Twój Stworzyciel. Ten, który zna Ciebie od początku. Kurs Nowe Życie to weekend spotkania z realnie działającym Bogiem, spojrzenia razem z Nim na Twoje życie i zyskania nowych perspektyw i możliwości. Czy je potem wybierzesz i podejmiesz, zależy tylko od Ciebie. Twój Stwórca czeka na Ciebie nieustannie.

 

 

Rozpoczęcie:
15.02.2019 ok godz. 17:00

Zakończenie:
17.02.2019 ok godz. 14:00

Miejsce:
ul. Kanonia 11, Wrocław
Parafia Katedralna

Koszt:
60 zł (obiady, kolacje, bez noclegów)

ZAPISY

 

Świadectwa z kursu:

Doświadczyłam działania Ducha Świętego. Pokazał mi, co powinnam zmienić w swoim życiu. Kurs przeżyłam mocno, może nie było tego widać, lecz we mnie trwała walka. Pierwszego dnia zastanawiałam się, co ja tu robię?! Miałam zupełnie inne oczekiwania i wyobrażenia o tym, co będzie. Jednak w połowie drugiego dnia kursu zrozumiałam, że jestem we właściwym miejscu, że to jest właśnie to, czego było mi potrzeba. Teraz wiem, co jeszcze muszę w sobie zmienić, ale też wiem, że Bóg jest przy mnie i pomoże mi w trudnościach. (K.)

Doświadczyłem zwolnienia pewnych hamulców, sprawiających, iż zadawałem sobie pytanie „co ja tu robię?”. Podczas kursu zrozumiałem, że Bóg był, jest i będzie przy mnie cały czas. Analizując swoje życie moje koło zaczyna się zamykać i wszystko sprowadza się do jednego, do Boga. Zrozumiałem, że wszystko co robię, co robiłem jest drogą wybraną przez Boga, który pokazuje mi różne realia, aby przygotować mnie do dalszej realizacji swojego planu drogi wybranej przez Niego dla mnie. Wiara w Boga sprawia mi przyjemność, radość, jest odskocznią od mojego codziennego życia, jest czymś, co sprawia, że zapominam o całym świecie zewnętrznym, o pogoni za pieniądzem i dobrami materialnymi. Wiem jedno, że Bóg mnie kocha i jest ze mną. (Józef)

więcej świadectw tutaj